Skip to content
site-logo

Doormariska.nl | online life magazine

Alles over beauty, mama, kind, lifestyle, ondernemen en huisdieren

  • Categorie
    • Beauty
    • Bloggen
    • DIY
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Huis & inrichting
    • Huisdieren
    • Lifestyle
    • Mama en kind
    • Media
    • Ondernemen
    • Tech
    • Travel
  • Contact doormariska.nl
    • Samenwerkingen
  • Over mij
  • Virtual assistant
    • Bloggen voor jouw website
    • WordPress hulp nodig?
    • WordPress website en blog onderhoud
  • De site
  • Categorie
    • Beauty
    • Bloggen
    • DIY
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Huis & inrichting
    • Huisdieren
    • Lifestyle
    • Mama en kind
    • Media
    • Ondernemen
    • Tech
    • Travel
  • Contact doormariska.nl
    • Samenwerkingen
  • Over mij
  • Virtual assistant
    • Bloggen voor jouw website
    • WordPress hulp nodig?
    • WordPress website en blog onderhoud
  • De site
Lucky List #4
Persoonlijk

Lucky List #4

1 april 201612 november 2022 Mariska Groot Reacties uitgeschakeld voor Lucky List #4

Oh jongens er is eigenlijk best wel veel leuks te vertellen! Dus ik wilde er gelijk een nieuwe lucky list van maken en gaan vertellen waarom het tot nu toe zo goed gaat. Het is zelfs zo erg dat ik niet weet waar ik moet beginnen, haha! Het gaat in ieder geval over mijn rijbewijs, misschien aan een nieuwe baan en kermis!

Rijbewijs

Laten we beginnen dat ik mijn rijbewijs weer in the pocket heb! Daar ben ik zo ontzettend blij mee, dat kan ik echt niet overbrengen via een blogpost, haha. Ik moest natuurlijk een keuring ondergaan en dat is helemaal goed gegaan. Of ik nu zelf weer een auto ga aanschaffen weet ik nog niet. Eerst maar eens die van mijn broertje lenen als ik ergens naartoe wil. Scheelt een hoop centjes en zo vaak heb ik nu ook weer geen auto nodig. Maar wie weet met een half jaartje weer. Autootjes hoeven helemaal niet zo duur te zijn tegenwoordig. Ik hoef tenminste geen luxe auto! Gewoon eentje die verwarming en radio heeft 😉

Kermissss

En dan is het in april weer zo ver, namelijk kermis op het dorp! Vroeger gingen wij echt altijd het hele weekend vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend. Dit heb ik jaren niet meer gedaan omdat het toch wel redelijk vermoeiend is. Toch heb ik samen met mijn zusje besloten dat we dit jaar toch weer sowieso de maandagochtend verkleed gaan. Zelf wil ik ook stiekem wel gewoon de zaterdag en de zondag heen omdat er super leuke artiesten komen. Om een beetje overzicht te houden van welke artiest wanneer in welke kroeg is, heb ik gewoon op Facebook mij geabonneerd op die events. Handig!

Nieuwe baan

Ik had het al een beetje laten doorschemeren in een van mijn vorige lucky lists, dat ik op zoek ben naar ander werk. Daar maak ik op zich geen geheim van en ik kan zeggen dat ik al goede reacties heb gekregen uit verschillende hoeken. Niet alleen van vrienden en familie over mijn keuze, maar ook van bedrijven. Ben dus erg benieuwd hoe het gaat lopen en of ik op korte termijn een andere baan heb. Hoop dat ik daar snel meer over kom te weten en kan beginnen aan een nieuw avontuur.

Lees ook:
Dit heb ik meegemaakt door blikseminslag!
Lucky List #14 (Kelly Family in Westfalenhalle Dortmund!)
Lucky List #13 (nieuwe auto, pakketjes en een huis?!)

lucky listrijbewijs

Related Posts

Is positief denken moeilijk voor je?
Is positief denken moeilijk voor je?
Een vervroegde overgang, hoe herken ik dit en wat kan ik eraan doen?
Een vervroegde overgang, hoe herken ik dit en wat kan ik eraan doen?
Vrijwillig budgetbeheer, een paar maanden verder
Vrijwillig budgetbeheer, een paar maanden verder
De beste wensen, en wat ik wens dit jaar
De beste wensen, en wat ik wens dit jaar

Berichtnavigatie

Lucky List #3
Lucky List #5

Zoeken

Be happy. It drives people crazy.

Anonymous

action adventskalender bloggen cadeau catrice douglas eau de parfum eau de toilette essence essie etos fotografie geurkaars Glitter h&m hema herfst ikea interieur kerst kruidvat lente limited edition lipgloss lipstick liquid lipstick makeup revolution mascara nagellak oogschaduw palettes parfum primark review roze sieraden swatch the body shop the kelly family tuin vegan verhuizen waxmelts winter zomer

  • over de site en mij
    • Over mij
    • over de site
    • Disclaimer
    • in de media
    • Samenwerkingen
    • Privacyverklaring
    • FAQ
  • Contact / samenwerken?
  • Virtual Assistant nodig?
    • Bloggen voor jouw website
    • WordPress hulp nodig?
    • WordPress website en blog onderhoud
© 2023 | doormariska.nl