
Velvet pink interieur items zijn helemaal in en ik moet zeggen dat ik het zelf ook super leuk vind. Roze is al een favoriete kleur, maar nu heb ik het zo vaak voorbij zien komen dat ik de leukste items op een rij wil zetten. Zelf heb ik bijvoorbeeld een heel wit interieur en zelfs een wit eiken vloer dus velvet pink interieur items zullen heel goed staan. Wat voor interieur heb jij? Ik ga zeker wat van deze items aanschaffen in de loop der tijd. En dan natuurlijk niet te vergeten hoe zacht het is! Ahhh, kijk mee!
Foto: Shutterstock/Marina_D
Roze velvet interieur items
Woononline – €749
Woononline – €199
Woononline – €529
bol.com – €34,95
Leen Bakker – €29,99
Sissy Boy – €159
VT Wonen – €229
Blokker – €17,90
En hier heb je wat velvet pink ideetjes die ik online heb gevonden. Er is zo ontzettend veel te vinden dat ik het lastig vind om alles in één artikel te plaatsen. En ik vind niet alleen de fluwelen roze kleur mooi, bijvoorbeeld heel helder donkerblauw velvet vind ik ook prachtig om te zien. Laatst zag ik een bed voorbij komen op internet die helemaal helder donkerblauw velvet van kleur was. Zo ontzettend mooi! Dat terzijde, want ik heb nog niet zo heel lang een nieuw bed, haha. Maar net zoals velvet pink, staat velvet blauw ook echt wel op mijn verlanglijstje voor in de slaapkamer.
Wat vind jij van velvet pink items voor je interieur? Of vind je de velvet hype helemaal niets?
Lees ook:
Foto’s van mijn zithoek en accessoires
China Glaze Flirty Tankini
Maris, je straalt! Huisje, baantje en beestje(s)
Truien bestelling bij Wehkamp (+ 1e outfit foto’s ever!)
Wauw dit vind ik ook echt enorm gaaf!
Ja, geweldig dit! Sowieso is velvet wat mij betreft iets dat nooit ‘uit’ raakt. Het ziet er altijd zo chique en duur uit, terwijl jij met jouw gekozen items laat zien dat velvet items zeker niet perse duur hoeven te zijn.
Die Velvet look is echt super gaaf!
Ik ben zelf echt een sucker voor roze, leuk dat het tegenwoordig een trend is. Daardoor kan ik even flink inslaan haha, voorheen was roze heel lastig te vinden! Gelukkig vind vriendlief het ook helemaal best 🙂
Auteur
Dan heb je wel een makkelijke vriend, dat is handig 🙂
Het liefst zou ik onze hele woning met roze velvet hebben, maar mijn vriend gaat daar niet echt blij van worden. Over een paar weken ga ik mijn werkkamer een beetje opknappen, misschien ga ik dan toch wel voor een poef en kussentjes x
Auteur
Ja kijk even bij Xenos 🙂
Wat een mooie items! Ik heb ook echt een zwak voor roze velvet. Stiekem heb ik een roze velvet fauteuil op het oog voor mijn nieuwe woning. Ik ben er vrij zeker van dat ik die wel wil bestellen 🙂 Vind het zo’n leuk stofje en roze is natuurlijk een prachtige kleur op zich.
Auteur
Oh wat tof, ga je die nog laten zien als je hem hebt? 🙂
Zeker! 🙂 Mocht ik hem inderdaad bestellen, dan zal ik hem in mijn huis zeker laten zien.
Oooh die roze bank is echt geweldig!
Auteur
Ja klopt, die vind ik ook zo mooi, maar geen plek voor helaas.
Mooie kleur, altijd al gevonden. Het velvet stofje is ook heel welkom in mijn interieur hoor! Denk dat deze kleur ook prachtig is i.c.m. gouden accessoires.
Auteur
Ja klopt! ik heb gisteren een krukje gevonden die zo bekleed is 🙂
Ik vind het geweldig, helaas komt zoiets hier nooit in huis met twee mannen in huis.
Auteur
Heb je niet stiekem een hobby kamer voor jezelf? haha!
Het ziet er ech leuk uit. Maar hier met 2 mannen in huis heb ik weinig kans!
Auteur
Ah ja dat snap ik, wel zonde!