
Ik wist wel dat Douglas tegenwoordig eigen Douglas make-up producten had, maar daar was ik verder nooit echt naar gaan kijken. Ik liep van de week in de stad en moest wachten op de bus, dus liep langs Douglas en toen zag ik daar een nagellakschap staan die dichtbij de deur stond. Mijn aandacht zat dus heel snel bij dat nagellakschap en ik besloot even te gaan kijken. Er waren veel ‘standaard’ kleuren maar toch nam ik er twee mee, waaronder Douglas On Fire. Nu ga ik hem laten zien!
Douglas On Fire
Toen ik deze zag staan in het schap wist ik direct dat ik deze mee wilde nemen. Dit was geloof ik nog niet een kleur die ik in mijn stash had zitten. Die keuze was dus snel gemaakt. Hij heeft een soort sand finish die de OPI lakjes ook hadden. De kleur is bordeauxrood en bevat rode en gouden glitters. Wat een mooie combinatie! Ik kon ook niet wachten tot ik Douglas On Fire op mijn nagels kon doen en daar foto’s van kon maken. Je ziet ze hier 😉
Zoals je ziet op de foto’s glittert hij echt tegen je op. Is dat een woord? Goed, hij is echt super mooi en de bordeauxrode kleur heeft ook een goede dekking. Je kunt eigenlijk makkelijk een laagje gebruiken, maar op de foto’s heb ik twee laagjes gebruikt. Dit doe ik eigenlijk altijd wel om de kleur mooi uit te laten komen en er zeker van te zijn dat alles goed gedekt is. De droogtijd is vrij snel ook eigenlijk en dat is heel erg fijn. De kwast is wat smaller en werkt ook heel fijn.
Deze lak vind ik echt wel een mooie toevoeging aan mijn stash. Je koopt Douglas On Fire alleen bij Douglas en kost €6,95. Daarvoor krijg je 10ml aan lak wat ik meer dan goed vind. Deze lak kan ik je echt aanraden en ook even in het schap te kijken als je bij Douglas komt. Ze hebben veel meer mooie lakken die ook online verkrijgbaar zijn!
Lees ook:
Loreal Gold Obsession nagellak Rouge gold & Rose gold
Essence Need your love & Plump power
Essie After Sex, nagellak voor kerst?
Toffe kleur!
Xoxo
Wat een leuk kleurtje!! Leuke glittertjes!
Echt n leuk kleurtje!! 🙂 Zou ‘m zelf ook zo dragen 🙂 X
Wat een mooi lakje :).
Xoxo, leoniae
Wat een apart, maar mooi lakje! ♥ xx
Echt een prachtig kleurtje! Ik hou van glitters, ik vind ze wel altijd moeilijk om weer van mijn nagels eraf te halen. -x-
Wauw wat een mooi kleurtje, love it!
Mooi kleurtje! Vind het glittertje erg feestelijk!
Super dat je zo positief bent, het is echt een prachtige kleur met veel glitters! Ik ga zeker eens bij het nagellak schap in de Douglas kijken! xx
Ja deze kleur vind ik echt heel erg gaaf! Ik had ooit ook zoiets met glitters, maar die heb ik opgemaakt helaas 🙁 Ik vind deze echt mooi en helemaal niet zo duur!
Leuk ook voor tijdens de feestdagen. Ik hou echt van glitternagellak maar eraf halen is altijd veel werk.
woahh super pretty ;D
Hij ziet erg mooi uit, maar deze doet mij denken aan de James Bond Collectie van OPI van een hele tijd terug. Deze was echter wel een stuk oranjer in die collectie